بهترین دکترهای ارتودنسی تهران

آخرین به روزرسانی 8 اسفند 1400 زمان مطالعه 10 دقیقه / 161 بازدید
بهترین دکترهای ارتودنسی تهران

اگر بخواهید در شهر تهران ارتودونسی انجام دهید، نیاز دارید تا بین بهترین دکترهای ارتودنسی تهران انتخاب نمایید، بنابراین در قدم اول باید بهترین دکترهای ارتودنسی تهران را بشناسید و رزومه تحصیلی، کاری و تعرفه های قیمتی آن ها را بدانید تا بتوانید بهترین دکتر ارتودنسی تهران را با توجه به نیاز و شرایط خود انتخاب کنید، پس ما در این مطلب نیمکده بعد از تحقیقی عادلانه و بی طرفانه، 12 تا از بهترین دکتر های ارتودنسی تهران را خدمت شما معرفی کرده ایم و هر چیزی که باید پیش از اینکه به آن ها مراجعه کنید، بدانید را توضیح داده ایم تا دیدتان بازتر شود و بتوانید انتخاب بهتری بین دکتر های متخصص ارتودنسی داشته باشید؛

بهترین دکترهای ارتودنسی تهران

در مطلب قبل به اینکه چگونه دندانپزشک خوب پیدا کنیم پرداختیم و در این مطلب قصد داریم دکترهای ارتودنسی خوب در تهران را خدمت شما معرفی کنیم. دکتر ارتودنسی خوب و باتجربه می تواند با تشخیص درست و انتخاب برترین روش درمان به جلوگیری و معالجه ناهنجاری های دندانی فکی کمک کند. به همین منظور لازم است که علم و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. در واقع با توجه به اینکه انجام ارتودنسی نیازمند پرداخت هزینه و صرف زمان قابل توجهی می باشد، بهتر است در انتخاب دکتر ارتودنسی در تهران دقت کافی را بکار برد.

همانطور که می دانید شیوه های درمان مختلفی نظیر ارتودنسی با بریس فلزی، ارتودنسی نامرئی با الاینرهای شفاف یا بریس سرامیکی بیرنگ وجود دارد که هر کدام هزینه های متفاوتی دارد. پس بهتر است در یک جلسه مشاوره، متخصص ارتودنسی این موارد را برایتان شرح دهد تا انتخاب مناسبی داشته باشید که این مورد می تواند یکی دیگر از ویژگی های یک دکتر ارتودنسی عالی باشد.


پربازدیدترین ها : بهترین دندانپزشک تهران از نظر مردم


شاید بتوان گفت که داشتن لبخندی زیبا یکی از فاکتورهایی است که به زیبایی چهره و داشتن اعتماد به نفس بسیار کمک می کند. در واقع یکی از مواردی که در داشتن لبخندی زیبا تاثیرگذار است، داشتن دندان هایی مرتب و هماهنگ است. اما نگران نباشید چنانچه دندان های شما ناهماهنگ و نامرتب هستند، دکتر ارتودنس می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

در واقع متخصص ارتودنس، ناهماهنگی و مرتب نبودن دندان ها و همچنین مشکلات مربوط به استخوان فک را تشخیص می دهد و به برقراری هماهنگی میان دندان ها و صاف نمودن آن ها کمک می کند. پس اگر به هر دلیلی در جستجوی بهترین پزشک ارتودنسی در تهران هستید، با همراه شوید تا در ادامه با 12 تا از بهترین دکترهای ارتودنسی تهران آشنا شویم.

1) دکتر محمدرضا صفوی؛ دکتر ارتودنسی با قیمت مناسب

بهترین دکتر های ارتودنسی تهران

ایشان که دارای تخصص ارتودنسی و ناهنجاری های دندانی فکی هستند، یکی از باتجربه ترین و بهترین دکتر های ارتودنسی در تهران به حساب می آیند. دکتر محمدرضا صفوی علاوه بر فعالیت به عنوان پزشک، در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، استاد تمام بخش ارتودنسی می باشند و در همین دانشگاه ریاست مرکز تحقیقات علوم دندانپزشکی و ریاست پژوهشکده علوم دندانپزشکی را نیز برعهده دارند. ایشان در تهران مطب دارند که در ادامه آدرس و شماره تماس آن ذکر شده است:

آدرس مطب : خیابان ونک، خیابان شیراز شمالی، خیابان دانشور شرقی، پلاک ۲۸

شماره تماس مطب : 02188052528

2) دکتر هادی درویش پور؛ دکتر ارتودنسی خوب

دکتر هادی درویش پور با دارابودن مدرک دکتری تخصصی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت، یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی در تهران محسوب می شوند. ایشان که در زمینه ارتودنسی بسیار پرافتخار و پرآوازه هستند، موفق به کسب رتبه اول در آزمون بورد تخصصی ارتودنسی هم شده اند.


حتما بخوانید : همه چیز در مورد جراحی چشم


دکتر هادی درویش پور علاوه بر اینکه برای بزرگسالان ارتودنسی انجام می دهند، متخصص ارتودنسی کودکان نیز هستند. ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی و اینویزیلاین مواردی هستند که توسط ایشان صورت می گیرند. این دکتر ارتودنسی دارای سه مطب در سطح شهر تهران می باشند که در ادامه آدرس و شماره تماس آن ها بیان شده است:

آدرس مطب غرب تهران : تهران، دهکده المپیک، میدان المپیک، ضلع جنوب غربی، کوچه 27، پلاک 17

شماره های تماس مطب غرب تهران : 02144135192 – 02144161120

آدرس مطب مرکز تهران : تهران، میدان فاطمی، ضلع جنوب شرقی میدان (نبش جویبار)، ساختمان گراد، پلاک 45، طبقه اول

شماره های تماس مطب مرکز تهران : 02188852614 – 02188906560

آدرس مطب شمال تهران : تهران، قیطریه، مترو قیطریه، ابتدای بلوار صبا

شماره های تماس مطب شمال تهران : 02122243679 – 02122243702

3) دکتر امیر کامیار خضری؛ بهترین دکتر ارتودنسی تهران

متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر امیر کامیار خضری یکی از دکتر های متخصص ارتودنسی هستند که بسیار جوان و کارآزموده نیز می باشند. ایشان نه تنها توانستند در آزمون ورودی تخصصی ارتودنسی رتبه 1 کشوری را کسب کنند، بلکه پس از فارغ التحصیل شدن در این رشته در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، موفق به دریافت رتبه نخست بورد تخصصی ارتودنسی این دانشگاه و همچنین کسب رتبه دوم کشوری نیز شدند.

دکتر امیر کامیار خضری مواردی نظیر ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک و ارتودنسی شفاف را انجام می دهند و بسیار بامهارت هستند. این دکتر ارتودنسی نیز در سه مطب فعالیت می کند که در ادامه آدرس و شماره تماس آن ها ذکر شده است:

آدرس مطب اول : تهران، خیابان مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان فرخ، طبقه اول

شماره های تماس مطب : 02126708020 – 02126708010

آدرس مطب دوم : تهران، میدان ونک

شماره تماس مطب : 02188884843

آدرس مطب سوم : کرج، چهارراه طالقانی

شماره تماس مطب : 02632267848 – 02632256075

4) دکتر محسن شیرازی؛ متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر محسن شیرازی که دارای دکتری دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند، در سال 1357 موفق به کسب بورد تخصصی ارتودنسی شدند و قطعا یکی از بهترین دکترهای ارتودنسی تهران به شمار می آیند. ایشان که استاد دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران هم می باشند، در زمینه تالیف کتاب های مربوط به حوزه ارتودنسی نیز فعالیت داشته اند.


پیشنهاد مطالعه : مراکز خرید باکلاس تهران


به علاوه در سال 1378 کتاب ایشان در رشته پزشکی به عنوان کتاب برگزیده نهمین دوره کتاب های سال دانشگاهی دانشگاه تهران انتخاب شد. از دیگر افتخارات ایشان می توان به کسب رتبه سوم تحقیقات و نوآوری در سومین جشنواره بین المللی خوارزمی، رتبه نخست در گروه پزشکی در سال 1368 و رتبه نخست در کنگره جراحی فک و صورت در شهر رشت در سال 1369 نام برد. این موارد تنها بخشی از افتخارات این متخصص ارتودنسی در تهران می باشند. در ادامه آدرس و شماره تماس مطب دکتر محسن شیرازی ذکر شده است:

آدرس مطب : تهران، خیابان مطهری، بین ولی عصر و میرزای شیرازی، شماره ۴۱۰

شماره تماس مطب : 02188906690

5) دکتر یلدا بازرگان؛ دکتر متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر ارتودنسی یلدا بازرگان که دارای تخصص ارتودنسی، دندانپزشکی زیبایی و فلوشیپ ارتودنسی پیشرفته می باشند، در زمینه های ارتودنسی پیشرفته، ارتودنسی نامرئی، کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ کار می کنند و به عنوان دکتر متخصص ارتودنسی در تهران فعالیت دارند. ایشان در دو مرکز مشغول به فعالیت هستند که در ادامه آدرس و شماره تماس آن ها ذکر شده است:

آدرس مرکز اول : تهران، تقاطع جردن و فرشته، جنب اتوبان مدرس، مریم غربی، برج کویین سنتر، طبقه سوم، واحد ۳۰۳

آدرس مرکز دوم : ۲۴ متری سعادت آباد ،بالاتر از میدان فرهنگ، نبش چهارم شرقی، ساختمان آناهیتا طبقه دوم، واحد ۲۰۳

شماره های تماس : 02122220000 – 09120122028

6) دکتر میلاد شامحمدی؛ دکتر ارتودنسی عالی در تهران

ایشان که دارای تخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت می باشند، از جمله بهترین دکتر های ارتودنسی تهران و همینطور در کل کشور به شمار می روند. ایشان همچنین موفق به کسب رتبه نخست کشوری در امتحان بورد تخصصی ارتودنسی در سال ۹۶ شده اند.

از دیگر افتخارات ایشان می توان به نگارش کتاب های ارتودنسی و کسب عناوین برتر پژوهشیِ در حین تحصیل نام برد. دکتر میلاد شامحمدی علاوه بر اینکه یک دکتر ارتودنسی خوب در تهران هستند، عضو هیئت علمی بخش ارتودنسی بوده و به عنوان استادیار، به امر آموزش دانشجویان و رزیدنت های ارتودنسی اشتغال دارند.

در ادامه آدرس و شماره تماس مطب ایشان که در زمینه های ارتودنسی ثابت و متحرک، ارتودنسی شفاف، ارتودنسی سرامیکی و لینگوال و درمان ناهنجاری های اسکلتی فعالیت می کنند، ذکر شده است:

آدرس مطب : تهران، بلوار اندرزگو، بین کاوه و قیطریه، کوچه خسروی جنوبی، پلاک 3، مجتمع ماهور، طبقه دوم، واحد 8

شماره های تماس : 09911123343 – 02122203343

7) دکتر علی تهرانی راد؛ بهترین دکتر ارتودنسی کودکان در تهران

بهترین دکتر ارتودنسی کودکان در تهران

دکتر علی تهرانی راد، متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت می باشند که در 93 موفق به کسب بورد تخصصی شده اند. ایشان که از سال 1382 در مطب خودشان معالجه بیماران را آغاز کرده اند، در مطب تخصصی خود انواع خدمات مربوط به حوزه دندانپزشکی و ارتودنسی را به بیماران ارائه می دهند.


مطلب مرتبط : بهترین جا برای خرید مبل


دکتر ارتودنسی علی تهرانی راد که علاوه بر بزرگسالان ارتودنسی کوکان را نیز انجام می دهند، در دو محل به فعالیت می پردازند که در ادامه آدرس و شماره های تماس آن ها ذکر شده است.

آدرس مطب : تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه اول، واحد 3

شماره های تماس : 02122590162 – 09196786071

آدرس کلینیک : تهران، گاندی جنوبی، کوچه بیست و یکم، پلاک 18، طبقه دوم

شماره های تماس : 02188661300

8) دکتر فریبرز امینی؛ بهترین دکتر ارتودنسی شمال تهران

ایشان که دارای تخصص ارتودنسی و بیماری های فکی می باشند، در انجمن متخصصین آمریکا و اروپا هم عضو هستند و یکی از بهترین متخصصان ارتودنسی محسوب می شوند. دکتر فریبرز امینی در سال 1376 موفق به کسب بورد تخصصی ارتودنسی شدند و هم اکنون دارای عنوان استاد تمام دانشگاه می باشند.

از دیگر افتخارات ایشان می توان به کسب عنوان پژوهشگر برتر از سوی وزارت علوم و فناوری در سال 1391 و انتخاب ایشان به عنوان رئیس کنگره بین المللی انجمن متخصصین ارتودنسی ایران در چهار سال بعد یعنی سال 1395 اشاره نمود.

به علاوه ایشان به تالیف و ترجمه سه کتاب در زمینه ارتودنسی نیز پرداخته اند، که همه این موارد بخشی از موفقیت های ایشان می باشند. دکتر ارتودنسی فریبرز امینی دارای دو مطب در سطح تهران هستند که در ادامه آدرس و شماره تماس آن ها ذکر شده است.

آدرس مطب اول : تهران، خیابان آیت الله کاشانی، نرسیده به اباذر، روبروی پمپ بنزین، ساختمان گلزار، طبقه ششم

شماره تماس : 02144071817

آدرس مطب دوم : تهران، خیابان ملاصدرا، بین شیخ بهایی و ملاصدرا، پلاک 174، طبقه سوم

شماره تماس : 02188055453

9) دکتر لادن اسلامیان؛ بهترين متخصص ارتودنسي در تهران

بهترين متخصص ارتودنسي در تهران

یکی دیگر از بهترین دکترهای ارتودنسی تهران بدون شک دکتر لادن اسلامیان می باشند. ایشان که یک دکتر ارتودنسی خوب و کارازموده هستند، در انجمن ارتودنسی آمریکا عضو می باشند و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. در ادامه آدرس و شماره تماس مطب دکتر لادن اسلامیان ذکر شده است:

آدرس مطب : خیابان ولی عصر، بالاتر از میرداماد، بلوار ستاری، شماره 60

شماره تماس مطب : 02188782440

10) دکتر حسین ارباب زاده؛ بهترین پزشک ارتودنسی در تهران

دکتر ارتودنسی حسین ارباب زاده که در سال 1378 تخصص ارتودنسی خود را کسب کرده اند، در زمینه ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت فعالیت دارند و علاوه بر بزرگسالان، ارتودنسی کودکان را نیز انجام می دهند و یکی از بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در تهران نیز به حساب می آیند.


پیشنهاد مطالعه : بهترین و پردرآمدترین زبان برنامه نویسی


انجام دندانپزشکی دیجیتالی، بلیچینگ، بریج دندان، روکش دندان، اصلاح طرح لبخند، استفاده از لامینیت سرامیکی، کامپوزیت دندان، ایمپلنت کردن و پروتز های دندانی از جمله مواردی هستند که توسط ایشان به بیماران ارائه می شوند. در ادامه آدرس و شماره تماس مطب دکتر حسین ارباب زاده ذکر شده است:

آدرس مطب : خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، بن بست طالقانی، پلاک ۲، واحد ۲

شماره تماس مطب : 02122635562

11) دکتر محمد صادق آخوندی؛ بهترین متخصص ارتودنسی تهران

بهترین متخصص ارتودنسی تهران

ایشان که در سال 1369 موفق به کسب تخصص ارتودنسی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند، در هیئت مديره انجمن ارتودنتیست های ایران عضو می باشند.

دکتر محمد صادق آخوندی که هم اکنون استاد دانشگاه تهران نیز می باشند، دارای افتخاراتی نظیر کسب عنوان مؤلف برگزيده دانشگاه تهران در سال 1381 و کسب رتبه نخست تاليف كتاب در سومين جشنواره علمي پژوهشي دندانپزشكي شهيد هدایت در همان سال هستند.

بد نیست بدانید ایشان همچنین موفق به ثبت اختراع هم شده اند. این دکتر ارتودنسی مجرب و ماهر دارای مطب در شهر تهران هستند که در ادامه آدرس و شماره تماس آن ذکر شده است:

آدرس مطب : تهران، شریعتی، ابتدای ظفر، ساختمان آفتاب، پلاک 9، طبقه سوم، واحد 16

شماره تماس مطب : 02122923041

12) دکتر علی حیدری؛ دکتر ارتودنسی تهران

یکی دیگر از بهترین متخصصان ارتودنسی در تهران دکتر علی حیدری است که دارای تخصص ارتودنسی و همچنین ارتوپدی فک و صورت هستند و همین طور دکتر رسمی سیستمم اینویزلاین در ایران و دبی و متخصص و ماستر لیزر دندانپزشکی نیز هستند. از دیگر موفقیت های ایشان می توان به عضویت در انجمن ارتودنتیست های آمریکا، اروپا و امارات متحده عربی نام برد.

ایشان همچنین در جامعه جهانی لیزرپزشکی و دندانپزشکی و فدراسیون جهانی ارتودنسی نیز عضو هستند. در ادامه آدرس و شماره تماس مطب دکتر ارتودنسی علی حیدری ذکر شده است:

آدرس مطب : خیابان شریعتی، روبروی خیابان دولت، نبش کوچه امامزاده، مجتمع پزشکان سبز، طبقه سوم

شماره تماس مطب : 02122264172


در این مطلب با 12 تا از بهترین دکترهای ارتودنسی تهران آشنا شدیم. امیدواریم این لیست دکتر های متخصص ارتودنسی برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید بهترین دکتر ارتودنسی در تهران را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

بین بهترین متخصصین ارتودنسی در تهران که معرفی کردیم، نظر شما به کدام دکتر جلب شد؟

همچنین اگر دوست دارید بهترین کافی شاپ های تهران را نیز بشناسید، توصیه می کنم حتما این مطلب را همین الان بخوانید.

حتما در بخش زیر نظر بدید و همچنین هر سوال یا ابهامی در مورد بهترین دکترهای ارتودنسی تهران داشتید، در بخش ارسال دیدگاه ها بنویسید تا اگر سوال مناسبی برای این مقاله بود، سوال شما را با نام و مشخصات خودتون وارد محتوا کنیم؛

مقالات مربوط
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.