بهترین جا برای خرید جهیزیه

آخرین به روزرسانی 14 اردیبهشت 1401 زمان مطالعه 5 دقیقه / 92 بازدید
بهترین جا برای خرید جهیزیه

آیا می دانید بهترین جا برای خرید جهیزیه کجاست؟ بسیاری این سوال را از کارشناسان ما داشتند که برای خرید جهیزیه کجا برم و همین وجود ابهامات در این زمینه باعث شد تا تصمیم بگیریم یک مقاله آموزشی درباره این موضوع بنویسیم و بهترین جا برای خرید جهیزیه را بدین وسیله بشناسید؛ پس اگر در تهران زندگی می کنید و قصد تهیه جهیزیه را دارید، اینجا 10 تا از بهترین مراکز خرید جهیزیه در تهران را به شما معرفی کرده ایم؛

بهترین جا برای خرید جهیزیه

در مطلب قبلی بهترین جا برای خرید مبل را معرفی کردیم و در این مقاله قصد داریم درباره ارزانترین مکان برای خرید جهیزیه صحبت کنیم؛ خرید جهیزیه می‌ تواند همواره یکی از نگرانی‌ های افراد باشد، خصوصاً در شرایط اقتصادی حال حاضر و علی الخصوص اگر قرار باشد جهیزیه از تهران خریداری شود؛ چون همانطور که می‌ دانید، در پایتخت تقریباً همه چیز گران‌ تر از شهر‌های دیگر است و جهیزیه ارزان پیدا نمی‌ شود!


توصیه سردبیر : مراکز خرید باکلاس تهران


به همین دلیل قصد ما این است که در این مقاله در ارتباط با بهترین مراکز خرید جهیزیه در تهران به تفکیک نوع وسیله‌ ها، صحبت کنیم و آن‌ها را معرفی کنیم پس در ادامه این مطلب، همراه نیمکده باشید.

1) سه راه‌ امین حضور

سه راه‌ امین حضور یکی از بهترین مراکز، برای خرید لوازم برقی یک جهیزیه، است در این سه راه علاوه بر انواع فروشگاه‌ های مستقل، پاساژ‌هایی مثل پاساژ محمد، پاساژ‌ امیرکبیر و مجتمع خلیج فارس وجود دارد که افراد مختلف می‌ توانند به خرید از آن‌ ها بپردازند.

بهترین مراکز خرید جهیزیه در تهران

نکته لازم به ذکر در ارتباط با سه راه‌ امین حضور، این است که در این سه راه محدوده ترافیکی وجود دارد و برای مراجعه به آنجا توصیه می‌ کنیم از مترو و یا خط اتوبوس استفاده کنید، نزدیکترین‌ ایستگاه مترو به سه راه‌ امین حضور‌ ایستگاه بهارستان است که حدود یک کیلومتر با سه راه‌ امین حضور فاصله دارد و با ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پیاده روی می‌ توان به آنجا رسید.

2) میدان شوش

اگر می‌ خواهید ظروف و لوازم آشپزخانه جهیزیه خود را خریداری کنید؛ توصیه ما میدان شوش است؛ در میدان شوش شما می‌ توانید تمامی وسایل و لوازم را چه به صورت مدرن و چه به صورت سنتی با هرگونه سلیقه‌ ای پیدا کنید. میدان شوش حاوی انواع مغازه و دست فروش‌هایی است که به فروش اینگونه وسایل می‌پردازند؛ همچنین یک سری پاساژ‌ها نیز در این میدان واقع شدند.

به طور کلی، سه راه دسترسی به میدان شوش وجود دارد که شما می‌ توانید از آن‌ ها استفاده کنید؛ راه اول استفاده از اتوبوس‌ ها و تاکسی‌ هایی است که شما را از راه آهن شما را به میدان شوش می‌ برد؛ راه دوم مسیر خط متروی کهریزک به تجریش است که شما می‌ توانید از آن استفاده کنید و در‌ ایستگاه شوش پیاده شوید و مسیر سوم استفاده از اتوبوس است. با استفاده از اتوبوس شما می‌ توانید در‌ ایستگاه‌ های شوش غربی و یا شرقی پیاده شوید و به خرید از میدان شوش بپردازید.

3) میدان هفت تیر

ارزانترین مکان برای خرید جهیزیه

اگر قصد خرید فرش جهیزیه خود را دارید؛ می‌توانید میدان هفت تیر بروید. میدان هفت تیر تقریباً تمامی برند‌های فرش‌های ماشینی معروف را دارد و همچنین چندین فرش فروشی بزرگ و خوب در آنجا واقع شده است؛ در ارتباط با مسیر دسترسی به میدان هفت تیر باید گفت؛ با توجه به اینکه میدان هفت تیر یکی از مراکز مهم تهران است.


پیشنهاد مطالعه : بهترین جا برای خرید فرش کجاست


شما می‌ توانید با استفاده از وسایل نقلیه مختلف به آن جا بروید، اما توصیه ما استفاده از مترو است؛ اگر می‌ خواهید از مترو برای رفتن به هفت تیر استفاده کنید، می‌ توانید خط یک متروی تهران را سوار بشوید و در‌ ایستگاه هفت تیر پیاده شوید.

4) بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ یکی دیگر از مکان‌ هایی است که شما می‌ توانید در آن و خرید انواع فرش و تابلو فرش با قیمت‌ های مناسب، و تنوع بسیار بالا، بپردازید. در سرای بوعلی واقع در بازار بزرگ می‌ توان این تنوع فرش را پیدا کرد.

با توجه به شلوغی اطراف بازار بزرگ توصیه می‌کنیم برای رفتن به آنجا حتماً از وسایل نقلیه عمومی، که شامل، اتوبوس، مترو (ایستگاه 15 خرداد) و تاکسی ست استفاده کنید؛ تمامی این وسایل شما را به بازار بزرگ می‌ رسانند.

5) خیابان جمهورری

برای خرید تلویزیون جهیزیه، شما می‌توانید به خیابان جمهوری واقع در شهر تهران بروید آنجا تمامی برند‌های معروف تلویزیون داخلی و خارجی نمایندگی دارند و شما می‌ توانید با توجه به بودجه خودتان بهترین تلویزیون را خریداری کنید.

جهیزیه از کجا بخریم

در خیابان جمهوری لوازم دیگری مثل جاروبرقی و لباسشویی نیز پیدا می‌شود؛ ولی شهرت این خیابان به فروش تلویزیون است، اگر بخواهیم در ارتباط با مسیر دسترسی به خیابان جمهوری صحبت کنیم

باید بگوییم هم با اتوبوس هم با مترو و هم با تاکسی می‌توانید، به این این خیابان بروید؛ اما پیشنهاد ما این است که، اگر در قسمت شرق تهران زندگی می‌ کنید با اتوبوس و اگر در قسمت غرب تهران زندگی می‌ کنید یا با تاکسی و یا با اتوبوس به این خیابان بروید، و خرید لوازم صوتی، تصویری جهیزیه‌ خود را انجام دهید.

6) یافت آباد

برای خرید مبلمان، سرویس خواب، وسایل چوبی و وسایل دکوری یک جهیزیه، بازار مبل یافت آباد تهران بهترین گزینه است؛ در این بازار چندین پاساژ بسیار بزرگ وجود دارد، که شما می‌ توانید اجناس بسیار با کیفیت و با قیمت پایین را در آنجا پیدا کنید.


پربازدیدترین : بهترین جا برای خرید لباس مجلسی در تهران


برای رفتن به بازار مبل یافت آباد بهترین انتخاب ماشین شخصی است؛ چون تمامی پاساژ‌های موجود در یافت آباد دارای پارکینگ هستند و شما از لحاظ جای پارک نگرانی نخواهید داشت.

7) دلاوران

مرکز پخش جهیزیه در تهران

جای دیگری که برای خرید وسایل دکوری چوبی و مبلمان مناسب است؛ بازار مبل در‌آوران است، که شما می‌ توانید، به آنجا نیز مراجعه کنید، برای رفتن به بازار مبل دلاوران پیشنهاد ما استفاده از مترو است، به این ترتیب که با سوار شدن بر خط ۲ متروی تهران و پیاده شدن در‌ایستگاه جانبازان و چند دقیقه پیاده روی می‌توانید به بازار مبل دلاوران برسید.

8) لاله‌ زار

اگر می‌خواهید به خرید لوازم روشنایی و لوستر برای جهیزیه‌تان بپردازید؛ بهترین منطقه در تهران برای انجام این کار، خیابان لاله‌ زار است.


حتما بخوانید : بهترین جا برای خرید عطر


در این خیابان مغازه‌ های زیادی وجود دارد که به فروش انواع لوستر و وسایل روشنایی و آباژور می‌پردازند؛ که شما می‌ توانید به خرید آن‌ ها بپردازید، برای دسترسی به خیابان لاله زار، شما میتوانید از مترو استفاده کنید، به این ترتیب که با سوار شده خط یک و پیاده شدن در ایستگاه سعدی با پنج دقیقه پیاده روی میتوانید، به لاله زار برسید.

9) سه راه افسریه

ارزانترین مکان برای خرید جهیزیه

 

اگر به دنبال خرید بهترین و با کیفیت‌ ترین ظروف پلاسکو برای جهیزیه تمام هستید، توصیه ما به شما بازار پلاستیک امام رضا واقع در سه راه افسریه است؛ شما می‌ توانید برای دسترسی به سه راه افسریه از مترو شماره ۶ تهران استفاده کنید.

10) خیابان ملاصدرا

بورس خرید انواع لوازم مربوط به استحمام و شست و شوی بدن را شما میتوانید، در خیابان ملاصدرا پیدا کنید، و به خرید آن ها بپردازید؛ لازم به ذکر است برای دسترسی به خیابان ملاصدرا هم میشود از توبوس و بی آرتی استفاده کرد و هم مترو شما را به این خیابان می رساند.

همانطور که قول داده بودیم، 10 تا از بهترین جاها برای خرید جهیزیه در تهران را خدمت شما معرفی کردیم.

همچنین اگر دوست دارید بهترین استخرهای تهران را هم بشناسید، این مطلب را بخوانید.

بهترین جا برای خرید جهیزیه تهران از نظر شما کجاست؟ تجربیات خودتان را حتما با دیگران به اشتراک بگذارید؛

حتما در بخش زیر نظر بدید و همچنین هر سوال یا ابهامی در مورد بهترین جا برای خرید جهیزیه داشتید، در بخش ارسال دیدگاه ها بنویسید تا اگر سوال مناسبی برای این مقاله بود، سوال شما را با نام و مشخصات خودتون وارد محتوا کنیم!!!!!

مقالات مربوط
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.