بهترين وكيل تهران کیست؟

آخرین به روزرسانی 18 تیر 1401 زمان مطالعه 8 دقیقه / 98 بازدید

آیا میدانید بهترين وكيل تهران کیست و بهترین وکلای شهر تهران کدامند؟ اگر مسئله حقوقی و کیفری مربوط به موضوع طلاق، مهریه، ارث، کلاهبرداری در زمینه های مختلف، چک و سفته، مهاجرت، مسائل خانوادگی و … داشته باشید، باید بهترین وکیل را برای خود انتخاب کنید تا شانس خود را در برنده شدن پرونده مورد نظر بیشتر کنید! پس برای انتخاب بهترين وكيل تهران باید ابتدا اسامی بهترین وکیل های تهران را بدانید و راجب رزومه آن ها تحقیق کنید تا بفهمید بهترين وكيل تهران کیست و آن را به خدمت بگیرید؛ ما در این مطلب کار شما را ساده کردیم و 9 تا از بهترین وکیل های تهران را به همراه رزومه آن ها معرفی کرده ایم تا انتخاب بهترين وكيل تهران برای شما ساده تر از همیشه باشد، پس این مطلب راهنما را از دست ندهید؛

بهترين وكيل تهران

انتخاب وکیل مناسب و کار درست، مهم ترین و تاثیرگذارتیرن مورد در ارتباط مسائل حقوقی و کیفری در راستای برنده شدن در روند دادگاه است در موضوعات مختلف مثل طلاق، ارث، مهریه، چک و سفته، کلاهبرداری و … است و اگر شما بتوانید کمی هزینه کنید و یکی از بهترين وكلاي تهران را به خدمت بگیرید، می توانید شانس خود را در برنده شدن پرونده مورد نظر تا حدود زیادی افزایش دهید، پس انتخاب بهترین وکیل خیلی مهم است و شما باید این مقاله را به دقت بخوانید.


پربازدیدترین : بهترین دندانپزشک تهران از نظر مردم


به عبارتی وکیل خوب میتواند، عدالت و موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورد، به همین دلیل لازم می‌ دانیم در این مطلب نیمکده به معرفی بهترین وکیل های تهران بپردازیم و لیست بهترین وکیل های تهران را تقدیم حضور شما کنیم؛ پس اگر می خواهید بهترین وکیل تهران را برای مسائل حقوقی و کیفری، طلاق، ارث، مهریه و … انتخاب کنید، اینجا به شما کمک می کنیم تا بین بهترین وکلای تهران بهترین شخص را برای خودتان انتخاب کنید، پس تا انتها همراه ما بمانید؛

1. صابر عرب

صابر عرب، یکی از بهترین وکلای تهران است که در سال ۱۳۸۲ با کسب رتبه‌ ۲۰۰ وارد دانشگاه شد و اکنون بیش از 10 سال سابقه در زمینه‌ های مختلف و پرونده‌ های حقوقی دارد. وی تا به امروز وکیل چندین شرکت و بزینس معتبر در تهران نیز بوده است.

آدرس دفتر او در خیابان میر داماد تهران است و از سوابق او نیز می‌ توان به ارائه‌ مشاوره در ارتباط با پرونده‌ مرتبط با ۱۵۰ میلیون دلار ارز دولتی، دفاع از پرونده‌ مربوط با جعل اسناد جاسوسی و امنیتی و تعداد زیادی از موارد این چنینی اشاره کرد.

2. گودرز افتخار جهرمی

بهترين وکلای تهران

دکتر گودرز افتخار جهرمی یکی دیگر از بهترین وکیل‌ های پایه یک در شهر تهران است و از سوابق درخشان او می‌ توان به ریاست سابق دانشکده حقوق شهید بهشتی، ریاست چندین کانون وکلا در شهر تهران، عضویت شورای نگهبان در گذشته و … اشاره کرد.


حتما بخوانید : بهترین و پردرآمدترین زبان برنامه نویسی


‌ایشان آثار متنوع و وسیعی نیز در زمینه‌ وکالت نگاشته‌ اند که در این بین می توان به مقاله حقوقی مختلف، جزوات درسی مختلف در زمینه‌ حقوق و کتاب‌ های مختلفی از جمله مقدمه‌ ای بر مطالعات تطبیقی حقوق اشاره کرد.

3. سید محمود علیزاده‌ طباطبایی

وکیل بعدی که جزو بهترین وکلا در شهر تهران است، دکتر سید محمود علیزاده است که در سال ۱۳۳۲ در نطنز به دنیا آمده است. دکتر طباطبایی عضو شورای شهر تهران و همچنین یکی از اعضای هئیت مدیره‌ کانون وکلای مرکز است.


پیشنهاد مطالعه : بهترین مکان برای خرید سکه


از جمله پرونده‌ های مشهور‌ ایشان هم می‌ توان به پرونده‌ خانواده‌ طباطبایی، پرونده‌ مربوط به شهرام جزایری (کسی که اتهام های وسیعی در فساد های مالی داشت) و پرونده‌ افراد مشهور دیگر، اشاره کرد؛ دفتر‌ ایشان هم در خیابان اوین تهران واقع شده است.

4. امیر حسین آبادی

بهترین وکلای شهر تهران

امیر حسین آبادی یکی دیگر از بهترین وکلای شهر تهران است که در سال ۱۳۲۷ به دنیا آمده است و به مدت ۲۰ سال عضو فعال هئیت علمی دانشگاه تهران بوده است.

از سمت و سوابق درخشان دیگر‌ ایشان نیز می‌ توان به عضویت در هیئت مدیره‌ کانون وکلای تهران و همچنین ریاست این کانون در سال ۱۳۹۵ و ۳۰ سال فعالیت به عنوان قاضی دادگستری اشاره کرد.

شایان ذکر است که ‌ایشان تاکنون ۸ مقاله در زمینه‌ حقوق منتشر کرده‌ اند. دفتر دکتر آبادی هم در خیابان شریعتی تهران بالاتر از خیابان مطهری واقع شده است.

5. میترا ضرابی

میترا ضرابی بهترین وکیل زن در تهران است و جالب است بدانید که‌ ایشان در حال حاضر یکی از اصلی‌ ترین عضو‌های هئیت مدیره‌ کانون وکلای مرکز نیز به حساب می آیند و همچنین به عنوان هیئت علمی در دانشگاه آزاد دماوند نیز تدریس می کنند.


توصیه سردبیر : بهترین جا برای خرید کفش


از کتاب‌ های ایشان نیز می‌ توان به بایسته‌ های حقوقی اشاره کرد که اثر مشترک این وکیل گرانقدر و یکی از همکاران او (سلیمان اکبری) می‌ باشد. دفتر میترا ضرابی نیز در خیابان اسد آبادی (یوسف آباد) واقع شده است.

6. غلامعلی ریاحی

بهترين وكيل تهران کیست

غلامعلی ریاحی بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است و جالب است بدانید که ‌ایشان در پرونده‌ های سیاسی فعالیت انجام می‌ دهند و زیاد هم به رسانه‌ ای کردن خود علاقه‌ مند نیستند!

از جمله پرونده‌ های حقوقی‌ ایشان نیز می‌ توان به پرونده‌ مه آفرید خسروی (مربوط به انجام فساد 3 هزار میلیاردی)، سعید حجاریان، فاطمه‌ هاشمی و پرونده‌ های ارزشمند دیگر اشاره کرد. دفتر‌ ایشان نیز در میدان هفت تیر شهر تهران قرار گرفته است.

7. کارن روحانی

کارن روحانی یکی دیگر از وکلای مشهور و باسواد شهر تهران است که از فعالیت‌ ها و سمت‌ های او می‌ توان به عضویت در هیئت مدیره‌ کانون وکلای مرکزی (ایشان نائب رئیس این مجموعه نیز هستند)، عضویت در هئیت مدیره‌ کانون وکلای استان مازندران و همچنین ریاست دانشگاه کانون وکلاً اشاره کرد؛ در پایان خوب است بدانید که دفتر‌ ایشان در خیابان مطهری شهر تهران واقع شده است.

8. محمود حبیبی

بهترین وکلای دادگستری تهران

محمود حبیبی یکی دیگر از بهترین وکیل های تهران است که از جمله فعالیت های حرفه ای ایشان می توان به عضویت هئیت علمی دانشگاه آزاد تهران، عضویت کمیسیون حقوقی بانکی، عضویت کمیته‌ باشگاه استقلال و همچنین عضویت حقوق دان دانشگاه علوم و فنون دریایی و دیگر سوابق درخشان اشاره کرد.


مطلب مرتبط : بهترین جا برای خرید عطر


از جمله آثار‌ ایشان نیز می‌ توان به کتاب‌ هایی از جمله کتاب تفسیر قرارداد‌های بین‌ المللی، کتاب مجموعه مقالات صنفی در حوزه‌ وکالت و دیگر آثار ارزشمند او اشاره کرد. دفتر‌ ایشان هم در خیابان ملایی پور بالاتر از میدان هفت تیر تهران واقع شده است.

9. مونا ترابی

مونا ترابی یکی دیگر از بهترین وکلای خانم تهران است که از جمله فعالیت‌ های ایشان می‌ توان به وکالت در پرونده‌ های دعاوی حقوقی و کیفری مختلف، انجام وکالت در دیوان عالی کشور، داوری در قرارداد های داخلی، تنظیم قرارداد های مشارکت در فعالیت هایی مثل قراردادهای تجاری، بازرگانی و دیگر فعالیت‌ های ارزشمند اشاره کرد.

ایشان دو دفتر حقوقی در تهران دارند که اولی در خیابان سعادت آباد و دومی در خیابان ظفر تهران واقع شده است.


در این مطلب همان طور که قول داده بودیم، 9 تا از بهترین وکلای دادگستری تهران را به همراه رزومه آن ها به شما معرفی کردیم. لذا اگر به دنبال وکیل در تهران هستید، می توانید از لیست بهترین وکلای تهران ، بهترین وکیل تهران برای پرونده خود انتخاب کنید.

همچنین اگر دوست دارید بهترین دکترهای ارتودنسی تهران را هم بشناسید، همین الان روی لینک آن کلیک کنید؛

در مورد همکاری با بهترين وكيل تهران اگر تجربه یا نقطه نظری دارید، حتما در بخش دیدگاه ها بنویسید تا کسانی که نیاز دارند، از تجربیات شما استفاده کنند؛

حتما در بخش زیر نظر بدید و همچنین هر سوال یا ابهامی در مورد بهترين وكيل تهران داشتید، در بخش ارسال دیدگاه ها بنویسید تا اگر سوال مناسبی برای این مقاله بود، سوال شما را با نام و مشخصات خودتون وارد محتوا کنیم؛

مقالات مربوط
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.